KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13534652

nr 1353 4652

Attila Balla

(f. 1959), Ungern

Akvarell, Komposition. Signerad, daterad -90. Bladets mått: 70x50 cm

(Attila Balla, bildkonstnär född 1959.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:41:29

Attila Balla

Läs mer om Attila Balla